Dalmaçyalı İdeal Carbon Isı Yalıtım Levhası
Dalmaçyalı İdeal Carbon Isı Yalıtım Levhası

Dalmaçyalı İdeal Carbon Isı Yalıtım Levhası

Fiyat : ₺887,41(KDV Dahil)

Dalmaçyalı Ideal Carbon, TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı na uygun olarak üretilen ısı yalıtım levhasıdır.

Dalmaçyalı İdeal Carbon Isı Yalıtım Levhası, TS EN 13163, TS EN 13499 ve Avrupa Sistem Standardı ETAG 004’e uygun olarak üretilen polistren esaslı ısı yalıtım levhasıdır.

ÖZELLİKLER

• Isı iletkenlik katsayısı λD = 0,034 W/mK’dir. Polistren yapısındaki ideal karbon oranı ile standart beyaz EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %15 daha iyi ısı yalıtım değerine sahiptir. • Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir (µ=20-40). Yeterli kalınlıkta kullanıldığında nem, rutubet ve küf oluşumunu engeller. • Yapılarda tüm mekanik yüklemelere dayanabilecek yeterliliktedir. Genleşme, büzülme ve duvarların çalışmasından kaynaklanan sıva, boya ve kaplama çatlaklarının oluşmasını önler. • Üretimden sonra standartlara uygun olarak dinlendirilerek mükemmel boyut dengesine ulaşır, zamanla gönyeden sapma olmaz. • Suya karşı yüksek dirençli yapısı ile ısı yalıtım performansını ilk günkü seviyesinde korur.

DEPOLAMA

Serin ve havalandırılmış bir ortamda, direkt güneş ışığından, solvent, tiner vb. ürünlerden ayrı olarak depolanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR