Fawori Optimix 7CM Mantolama Takımı 100M2
Fawori Optimix 7CM Mantolama Takımı 100M2

Fawori Optimix 7CM Mantolama Takımı 100M2

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺42.579,64
İndirimli : ₺32.500,00(KDV Dahil)

100 M2 MANTOLAMA TAKIMINI İÇERİR

 

 

 

 

 

 

 

Isı, ortamlar arasında sıcaktan soğuğa doğru akan bir enerji şeklidir. Kışın iç ortamlardan dışarıya, yazın ise dışarıdan iç ortamlara doğru akar. Doğadaki tüm olaylar enerjinin niteliğinin azalacağı yönde gelişmektedir. Isı daima yüksek sıcaklıklı ortamdan düşük sıcaklıklı ortama transfer olur. Binanıza uygulanacak doğru bir ısı yalıtım sistemi ile hem kışın ısınmak için harcadığımız enerji ve yakıttan, hem de yazın klima (elektrik, soğutma gazı, teknik servis) giderlerinden tasarruf sağlayabilirsiniz. 

KONFORA VE TASARRUFA YOLCULUK


 

Yapılardaki farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferinin azaltmak için yapılan işleme ISI YALITIM denir. Bu durumu sağlayan malzemelere de ısı yalıtım malzemesi denir. Yapılarda ıs kayıplarının büyük bir bölümü dış cepheden meydana gelmekte olup; bu kayıp toplam ısı kayıplarının ortalama yarısını teşkil etmektedir. Yapılarda ıs kayıplarının büyük bir bölümü dış cepheden meydana gelmekte olup; bu kayıp toplam ısı kayıplarının ortalama yarısını teşkil etmektedir.

Dış cepheye uygulanacak bir ısı yalıtım sistemi ile ortalama %50 oranında enerji tasarrufu sağlanır. Sağladığınız bu yakıt tasarrufu ile hem paranız sokağa atılmamış hem de çevrenizi korumuş olacaksınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR