Filli Boya Aqusto Sil 15L
Filli Boya Aqusto Sil 15L

Filli Boya Aqusto Sil 7.5L

Fiyat : ₺1.502,19(KDV Dahil)

 

Ürünü Satın Aldıktan Sonra İstediğiniz Renk Seçimini Yapabilirsiniz,

Tüm renkler mevcut.

Renxmatic

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

 

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları  ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar  dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar.

Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama
yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.

 

 

Ambalaj
7.5L
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR