Filli Boya Aqusto Silan 2.5L
Filli Boya Aqusto Silan 2.5L

Filli Boya Aqusto Silan 7.5L

Fiyat : ₺1.799,46(KDV Dahil)

Aqusto Silan

 

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisiile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefesalma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir aradasunan, Duomax®Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif sonkat dış cephe boyasıdır.

Duomax®Koruma Etkisiyenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır.

Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller.Duomax®Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar.

İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur.Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir.Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.

Ambalaj
7.5L
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR