Nippon Legno 2.5Lt - Ahşap Görünümlü Boya
Nippon Legno 2.5Lt - Ahşap Görünümlü Boya

Nippon Legno 2.5Lt - Ahşap Görünümlü Boya

Fiyat : ₺884,93(KDV Dahil)

Nippo Legno 2.5Lt

RENK VE DOKU İÇİN İLGİLİ SEKMEYE TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

LEGNO

ÜRÜN
Nippon Paint Legno, su bazlı, saf akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, yarı mat, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, dekoratif çift bileşenli son kat dış cephe boyasıdır. Yüzeye ahşap ve eskitme görünümü verir.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Legno özel pigment ve bağlayıcı sistemi sayesinde renklerinin canlılığını uzun süre korur. Silikon modifiyeli bağlayıcı sistemi ile yüksek su iticiliğe sahiptir. Yarı parlak özelliği sayesinde yüzeylerde dekoratif bir doku oluşturur.

Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen formülasyonu sayesinde boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Uygulandığı yüzeylerdeki yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Uygulama sırasında sıçrama ve damlama yapmaz.

Nippon Paint Legno Solüsyon bileşeni, Nippon Paint Legno ile karıştırılarak kullanılır. Tavsiye edilen oranlarda kullanılması son kat boya uygulaması ve performansı açısından önemlidir. Boyaya istenilen desenin verilmesi için uygun çalışma süresini sağlamaktadır.


SARFİYAT
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, Nippon Paint Legno + Solüsyon ile (1:1 karışım oranında) 20-25 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

 

 

Ambalaj
2.5L
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR