Tempo Geçiş Astarı 3,5 Kg
Tempo Geçiş Astarı 3,5 Kg

Tempo Geçiş Astarı 3,5 Kg

Fiyat : ₺225,00(KDV Dahil)

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı , aderans gücü yüksek, yapı son kat geçiş astarıdır.

ÖZELLİKLERİ

 

Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü görevi görerek tutunmayı artırır, Üzerine uygulanacak boyanın yüzey tarafından fazla emilmesini engellediği için boya sarfiyatını azaltır. Sentetik esaslı boya üzerine su bazlı boya uygulamalarında geçiş amacıyla kullanılır.

 

UYGULANACAK YÜZEYLER

 

Tempo Geçiş Astarı, sentetik esaslı boya üzerine su bazlı boya uygulamalarından önce geçiş astarı olarak kullanılır. Bunun yanında brüt beton, düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı eski boyalı yüzeylerde astar olarak kullanılabilir.

 

UYGULAMA

 

Uygulanacak yüzeyler, düzgün, kuru, temiz ve sağlam, boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü kir, toz, kalıp yağı ve gevşek tabakalardan temizlendikten sonra gerekli yüzey düzeltmeleri sonrasında Tempo Geçiş Astarı ile işlem yapılmalıdır. Beton, brüt beton ve yeni sıvalı yüzeylerde priz sürelerine uyulması gerekmektedir (28 gün). Eski ve yeni sentetik boyalı yüzeylerden su bazlı boyaya geçilmeden önce ve parlak, İpek mat-Yarı mat su bazlı boyalarda (astar uygulaması öncesi) yüzeylerin zımpara ile matlaştırılması gereklidir. 

Ambalaj
3.5KG
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR